بهترین روانپزشک در تهران

شهر پر ازدحامی مانند تهران می تواند دغدغه های زیادی را برای ساکنین خود ایجاد کند. وضعیت اقتصادی، روابط اجتماعی، روابط کاری و… از جمله مسائلی می باشد که هرکدام از ما در طول زندگی خود با آن مواجه می شویم.

در برخی از موارد نمی توان به صورت انفرادی و بدون هم فکری با شخص صاحب مشورت به پاسخ سوالات و نیازهای خود دست یافت. بنابراین بسیاری از افراد برای حل و فصل مسائل و مشکلات خود به دنبال بهترین روانپزشک در تهران می باشند.

چه زمان باید به روانپزشک مراجعه نماییم؟

در قدیم مردم مراجعه به روانپزشک را مناسب نمی دیدند و گمان می کردند تنها افرادی که بیمار هستند به روانپزشک مراجعه می کنند. آیا شما هم با این باور موافق هستید؟

در زندگی پیشرفته و مدرن امروز با بالا رفتن سطح آگاهی مردم می توان باور نادرست مذکور را رد کرد. بسیاری از مشکلات ساده ی ما در زندگی با مراجعه به متخصص اعصاب و روان قابل حل و فصل می باشد. حتما نباید به یک بیماری خاص مبتلا بود!!!

دکتر علی کربلائی ، روانپزشک ، روانکاو ، روان درمانگر و دارای بورد تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه شهید بهشتی می باشند.
شما عزیزان به منظور راهنمایی و مشاوره ی حضوری می توانید از طریق زیر اقدام کنید:
شماره تماس: ۰۹۰۲۲۳۲۲۶۲۶

به طور مثال یک متخصص اعصاب و روان دانش و مهارت بالایی در حل مشکلات و درمان موارد زیر دارد:

استرس و اضطراب احساسی فراگیر میان تمام انسان ها با هر نوع جنسیت و در هر سنی می باشد. به طور مثال شخصی ممکن است قبل از امتحان خود دچار اضطراب و نگرانی شدید شود. یا شخص دیگری که به دلیل مسائل شخصی در شرایط متشنجی به سر می برد.

لازم به ذکر است، کسب توانایی های لازم برای حل مسائل زندگی به تنهایی میسر نمی شود. بلکه نیاز است تا با یک فرد آگاه و مجرب مشورت نمود و از راهکارهای لازم جهت برخورد با مسائل زندگی آگاه شد.

یک روانکاو خوب می تواند آگاهی های لازم به منظور کسب مهارت های ضروری برای ساختن یک زندگی شیرین و با نشاط را در اختیار زوجین قرار دهد.

  • درمان پرخاشگری در کودکان

با نگاهی به اطراف می توانید شیوع پرخاشگری در کودکان را شاهد باشید. این پرخاشگری می تواند علل متفاوتی مانند: اختلافات خانوادگی، بیماری، لجبازی و… را دربر گیرد.

روانپزشک می تواند با بررسی های لازم علت اصلی پرخاشگری در کودک را پیدا کند و راهکارهای لازم جهت کنترل و درمان این پرخاشگری را در اختیار والدین کودک قرار دهد.

  • درمان اعتیاد

توصیه می شود به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله ی اعتیاد مراجعه نمایید.

عوامل متعددی مانند: استرس، اضطراب، افسردگی، بیماری دو قطبی و… می توانند باعث اختلال در ریتم خواب افراد شوند.

و…

دکتر علی کربلائی

دکتر علی کربلائی

روانپزشک خوب در تهران

به نظر شما یک متخصص اعصاب و روان باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

همانطور که در مقاله روانکاو خوب در تهران گفته شد، یک متخصص اعصاب و روان خوب در مرحله ی اول باید دارای دانش و مهارت بالا برای جذب مخاطب خود باشد. این مهارت شامل پارامترهای بسیار مهمی مانند رازدار بودن، قدرت نفوذ بالا، تاثیر گذاری مناسب در مخاطب و… می باشد.

فرض کنید خود شما شخصی هستید که بنا به دلیل شخصی (به طور مثال به دلیل مشکلاتی در رابطه ی احساسی خود) می خواهید به روانپزشک مراجعه نمایید.

شما چه پزشکی را برای مراجعه می پسندید؟ چه ویژگی هایی شما را جذب می کند؟

صرف نظر از ظاهر و طرز صحبت پزشک، شما به دنبال راه حلی برای مسائل پیش روی خود می باشید.

روانپزشک خوب در غرب تهران

بسیاری از افراد به دنبال پزشکان مطرح و کاربلد دراطراف محل زندگی خود می باشند تا بتوانند به راحتی و بدون اتلاف وقت درترافیک و شلوغی شهر به پزشک خود مراجعه کنند.

این کار درکمترین زمان ممکن و با یک سرچ ساده در موتور جستجوگر گوگل میسر می باشد. بنابراین طبیعی است که فردی که ساکن غرب تهران می باشد به دنبال یک روانپزشک خوب در منطقه ی زندگی خود باشد.